Avşa Adası Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Avşa Adası tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Avşa Adası ulaşımı hakkında bilgi veren, Avşa Adası yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Avşa Adası tanıtım sayfası.
 
 
Kara yolu ile Erdek'e kadar geldikten sonra 2 saatlik bir deniz yolculuğundan sonra Avşa Adası'na ulaşabilirsiniz. Bunun dışında Avşa Adası'na Yenikapı ve Bostancı'dan deniz otobüsüyle 2 saat, Tekirdağ Sarayburnu'ndan feribot ile 6 saat, Silivri Kumbağ üzerinden kalkan vapurla 2.5 saatte gelebilirsiniz.

Avşa Adası'na feribot ile gidecekseniz fotoğraf makinanınız yolculuk boyunca yanınızda olsun, ilginç enstanteneleri kaçırmış olmazsınız.

 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Avşa Adası
 
Gezgin Yorumları
 
Çınarcık'tan Avşa Adası'na nasıl gidebilirim?
Sehnaz Kurtoglu l 31 Temmuz 2014, Perşembe 19:05 l  
 
Eskişehir'den Avşa Adası'na nasıl geçeriz?
serhat l 3 Ağustos 2013, Cumartesi 11:48 l  
 
Tekirdağ Akport Gümrük Limanı'ndan yaz boyunca hareket eden Yavuz Naz Gemisi vardır. İrtibat tel: 0-538 445 10 54. Detaylı bilgi için arayın.
Can Dudu l 11 Temmuz 2013, Perşembe 18:53 l  
 
Merhaba Ela, Tekirdağ Akport Gümrük Limanı'ndan hareket eden özel gemiler var. Ömer Kaptan Gemisi (Çarşamba, Cuma, Pazar 11:00'da hareket), Yavuz Naz Gemisi (her gün 14:00'da hareket) ve Öz Kaptan Gemisi (her gün 12:00 ve 19:00'da hareket). İstanbul - Tekirdağ arası ulaşıma Tekirdağ nasıl gidilir? sayfasından bakabilirsin. İyi tatiller.
Mesude Çakır l 26 Nisan 2013, Cuma 09:58 l  
 
İstanbul'dan Avşa'ya sabah erken saatte nasıl ulaşabiliriz? Mayıs ayında sadece cuma gunleri mi var? Erdek'e geçip tekrar binmek mi daha doğru olur? İlk kez gideceğiz.
Ela alp l 26 Nisan 2013, Cuma 00:02 l  
 
 
Peki Avşa Adası hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Upuzun kumsal, masmavi bir deniz, Sarımsaklı tatili için Sarımsaklı Otelleri sayfasını inceleyin.

Tavernaları, balık restoranları ve tarih kokan sokakları ile popüler Cunda'da konaklayabileceğiniz oteller için Cunda Otelleri sayfasını ziyaret edin.

Tarihi dokusu, eşsiz güzelliği ile büyüleyen Ayvalık'da keyifle konaklamak için Ayvalık Otelleri sayfasını ziyaret edin.

Seyahat Tüyoları