Avşa Adası Nerede - Haritası Haritadaki Yeri

Avşa Adası tatil yöresini harita üzerinde görmenizi sağlayan, konaklayacağınız otelin tarihi eserlere ve mekânlara olan mesafesini gösteren Avşa Adası tanıtım sayfası.
 
 
Gezgin Yorumları
 
Avşa Adası şu anda çok gelişmiş durumdadır. Barları, balık lokantaları, en modern diskotekleriyle son derece lüks motel ve apart otellerle turizm hizmeti vermektedir. Şarapçılığımız ilerlemiş durumdadır.Türkiye'de ilk defa deniz suyunu arıtıp içen biziz. Sanayimiz olmadığı için kirlenmeyecek bir denizimiz vardır. Gözünüzün alabildiğine kumsalımız bulunmaktadır. Balık ve balık ürünlerinde oldukça zenginiz, eğlenceyi gece hayatını, denizi kumu sevenler için tatil yapılacak en ideal yerlerden biridir Avşa Adası.
adem baba balık evi pazar yeri l 28 Kasım 2013, Perşembe 22:35 l  
 
1971'de tanıştım Avşa'yla. Gemi iskelesi yoktu, açıktan motorlar alırdı. Ömer Kaptan Erdek seferi yapardı, sabah açık artırmayla balık satılırdı, pırıpırıl deniz vardı. Deniz kenarında Latif'in evinde kalırdık, iki tane jipi vardı, Araplar'a çalışırdı. On sene gittim, o zamanları güzeldi. Üzüm tarlaları, şaraphaneleri... Bidonla şarap alırdık. Anlatacak çok şeyler var da yazamıyorum. Harikaydı o zamanlar.
adnan ayazi l 24 Mayıs 2013, Cuma 11:21 l  
 
 
Peki Avşa Adası hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Erdek tatiliniz öncesi Erdek Otel Fiyatları'nı inceleyin.

Cunda Adası tatil planınızda otel fiyatları için Cunda Otel Fiyatları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Gürültüden uzak, huzurlu bir tatil için Marmara Adası otel seçeneklerini incele!

Seyahat Tüyoları